Rozpocznij sezon letni z wyprzedzeniem! Alicante - kwiecień 2024

9-16 kwietnia
9-16 kwietnia 2023
Cena
od 3300zł na person
Czas trwania
7 dni - 12 treningów
Miejsce
Alicante
Poziom
wszystkie poziomy
 • Informacje
 • Trenerzy
 • Zdjęcia
 • Cennik
Tydzień przy jednej z najpiękniejszych hiszpańskich plaż – San Juan. Dużo słońca, siatkówki plażowej i aktywnego wypoczynku.

What's included

Miejsce
W cenie
 • 12 treningów
 • basen
 • dostęp do boisk bez ograniczeń
 • Joga (2 sesje)
 • oświetlone boiska
 • pakiet startowy
 • salka na integracje
 • śniadania
 • sprzątanie pokoju
 • wi-fi
 • wykład/warsztaty tematyczne z siatkówki plażowej
 • zakwaterowanie (7 nocy)
 • zestaw ręczników
Dostępne, dodatkowo płatne
 • dodatkowy trening indywidualny/dla pary
 • Kids Club (dla dzieci 3-8 lat)
 • usługa prania
 • Wycieczka z degustacją
 • Wyżywienie FB
 • Wyżywienie HB

Miejsce

Alicante to znana hiszpańska miejscowość turystyczna, licząca ok. 330 tys. mieszkańców, leżąca w regionie Walencji. Znana jest z długich, szerokich i bardzo zadbanych plaż, tętniącego życiem, urokliwego centrum miasta oraz górującego nad miastem zamku świętej Barbary. Jest też rajem do uprawiania wielu sportów, w tym oczywiście plażówki, ale co ciekawe również wspinaczki.

Mieszkać będziemy tuż przy plaży San Juan w spokojniejszej części Alicante. Jest to piękna, ogromna plaża, rozciągająca się na aż 6.2 km, o średniej szerokości 85m!!! Jest wizytówką Alicante. Wzdłuż plaży ciągnie się zadbana promenada z licznymi kawiarniami i barami.

Kwiecień w Alicante prawie zawsze jest ciepły i słoneczny. 

DCIM100MEDIADJI_0086.JPG

Zakwaterowanie

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2022/12/triple-640x427.jpg

Mieszkać i jeść będziemy w 3-gwiazdkwym hotelu Castilla. Hotel położony jest w odległości 200m od plaży oraz 500m od boisk, na których będziemy trenować. Na terenie hotelu znajduje się  basen zewnętrzny oraz plac zabaw.  Sklep spożywczy, apteka, pralnia – wszystko jest blisko, a tramwaj i autobus zatrzymują się tuż obok hotelu. Do naszej dyspozycji hotel oddaje salkę do spotkań, w której będzie można wspólnie spędzać czas.

W 2023 r. w hotelu zakończył się gruntowny remont – wszystkie pokoje zostały odświeżone. Hotel dysponuje pokojami 2 i 3-osobowymi. Są też dostępne łóżeczka dla maluchów. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, TV, a w całym hotelu jest oczywiście WI-FI. Każdy pokój ma swój balkon. Dla większych rodzin dostępne są pokoje “łączone” – jedno wejście do 2 osobnych pokoi dwuosobowych. Jeśli jesteście zainteresowani pokojem rodzinnym prosimy o kontakt z nami.

W hotelu jeść będziemy śniadania. Nasza grupa będzie miała swoją oddzielną przestrzeń ze specjalnymi, wzbogaconymi śniadaniami sportowymi. W porównaniu ze standardową ofertą hotelu, na śniadania będziemy mieli dania na ciepło (jajecznicę, bekon, parówki) oraz warzywa.

Wyżywienie

Śniadania jeść będziemy będziemy w hotelu. Jeżeli natomiast zdecydujecie się na ofertę z obiadami lub z pełnym wyżywieniem (polecamy), to zaprosimy Was na nie do niedużej, rodzinnej restauracji tuż obok hotelu, prowadzonej przez Anę i Nacho! Specjalizuje się ona w lokalnej kuchni. Posiłki są obfite i urozmaicone. Zarówno na obiad jak i na kolację dostaniecie: pierwsze danie, drugie danie, deser, sałatę, pieczywo oraz napój (woda, coca-cola, piwo, wino). Będzie również oferta dla osób ze specjalnymi dietami oraz osób z alergiami pokarmowymi.

Oferta HB (half-board) obozu obejmuje śniadania w hotelu i obiady w restauracji. Oferta FB (full-board) to śniadania w hotelu oraz obiady i kolacje w restauracji.

Jeśli zastanawiacie się, którą opcję wybrać, to FB będzie najwygodniejsze i najtańsze. Jeżeli natomiast chcecie eksplorować miejscowe restauracje to polecamy opcję HB lub opcję z samymi śniadaniami.

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2023/11/resturacja-Alicante-640x640.jpg

Treningi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ci, którzy już byli z nami na obozie wiedzą, że na pierwszym miejscu stawiamy jakość treningów.  Obóz przeznaczony jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Treningi będą odbywać się w grupach 6 osobowych (w przypadku grup podstawowych może to być 8 osób). Na grupę przypadać będzie jedno boisko i jeden trener. Jednostki treningowe trwać będą ok. 1h 30 min. Nie mamy stałego programu treningowego. W połowie obozu przewidujemy dzień przerwy.

Jeżeli macie swoją paczkę treningową, to zachęcamy do zapisów w grupie/parze. Jeśli jesteście sami, to dopasujemy Was do odpowiedniej grupy.

Poza treningami również będziecie mieli możliwość korzystania z boisk. Także wieczorem – część z nich jest oświetlona.

Plaża San Juan słynie z siatkówki plażowej. Wokół nas trenować i grać będzie wiele innych osób – będzie to świetna okazja na zagranie meczu albo turnieju z osobami spoza obozu.

Treningi prowadzone będą w języku angielskim. Oraz języku pokazywanym! Trenerów obozu będziecie poznawać stopniowo.

Osoby pojedyncze i początkujący

Na nasze obozy przyjeżdżają zarówno pojedyncze osoby, pary (i te plażowe i te życiowe), jak i pełne, bądź niepełne grupy treningowe. Jesteście sami i macie wątpliwości czy przyjechać na obóz? Nie martwcie się – dobierzemy Wam lokatorkę/lokatora do pokoju oraz grupę treningową dopasowaną poziomem (poziom podajecie podczas zapisu na obóz). Możecie też wybrać opcję zakwaterowania w pokoju jednoosobowym. Społeczność siatkarek i siatkarzy plażowych to grupa fajnych, przyjaznych i otwartych ludzi i jak przyjedziecie na nasz osób same/sami, to wrócicie mając wielu nowych znajomych i ekipę na przyszłe obozy!

Jesteście zupełnie początkujący i obawiacie się, że będziecie odstawać poziomem? Trenujemy osoby na każdym poziomie zaawansowania i Ci, którzy kiedyś przyjechali na swój pierwszy obóz nie potrafiąc nic, dzisiaj trenują już w grupach średnich i zaawansowanych. Każdy musi jakoś zacząć!

Nasze obozy przeznaczone są dla osób dorosłych i niepełnoletnich (pod opieką rodziców). Dotychczas mieliśmy przyjemność trenować osoby w przedziale wiekowym 15 – 60 lat. Chętnie poszerzymy te widełki! Więc jeśli obawiasz się, że nie będziesz pasowała/pasował wiekiem do reszty grupy… to się nie obawiaj 😉

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pakiet Sport

Chcesz wziąć udział w aktywnościach sportowych, ale nocleg i wyżywienie zorganizować samemu – mamy ofertę dla Ciebie!

W ramach pakietu Sport otrzymujesz:

✅ 12 treningów/gier
✅ warsztaty/wykład
✅ dostęp do boisk bez ograniczeń
✅ pakiet startowy
✅ udział w zajęciach jogi
✅ udział we wspólnych aktywnościach pozaboiskowych

Cena takiego pakietu to: 1 900 zł 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Plan i dojazd

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Do Alicante zdecydowanie najlepiej dolecieć samolotem. Jest bardzo dużo połączeń z wielu miast w Polsce. Z lotniska w Alicante do hotelu dostaniecie się komunikacją miejską w mniej niż godzinę. Autobus/tramwaj zatrzymuje się bardzo blisko hotelu.

Obóz rozpoczyna się 9 kwietnia, a kończy 16 kwietnia. Jeżeli ktoś chcę przyjechać wcześniej lub np. zostać kilka dni dłużej, prosimy o bezpośredni kontakt z hotelem. Koniecznie powiedzcie, że bierzecie udział w obozie Kontry. Boiska będą dostępne również poza datami obozu. Mniej więcej w połowie obozu planujemy dzień wolny.

9 kwietnia – pierwszy dzień
* dzień przylotów/zakwaterowania
* kolacja
* wieczór – spotkanie organizacyjne
Dla chętnych osób/grup, które dolecą wcześnie możemy zorganizować trening. Lub pożyczyć piłki na gierkę 🙂

Standardowy dzień obozu:
* śniadanie
* treningi
* obiad
* trening
* kolacja

16 kwietnia– ostatni dzień
* śniadanie
* treningi dl chętnych
* wymeldowanie (powinno udać się później niż standardowo)
* koniec obozu… 🙁

Dla osób towarzyszących i nie tylko

Największą atrakcją, położoną tuż przy hotelu, jest piękna i ogromna plaża San Juan wraz z deptakiem ciągnącym się na ponad 6 km! A poza tym…

W odległości 1.5km od hotelu znajduje się duże, nowoczesne centrum sportowe (https://arenaalicante.com/). Posiada między innymi 2 baseny, strefę SPA, siłownie, strefę treningu kolarskiego, boksu, korty tenisowe i do padla, boisko do piłki nożnej, bieżnie i wiele innych instalacji sportowych.

Jedną z ciekawszych atrakcji Alicante jest przejażdżka… tramwajem. A to dlatego, że linia tramwajowa na północ w wielu miejscach biegnie tuż przy morzu i można nią dotrzeć do wielu urokliwych miasteczek.

Osoby towarzyszące będą mogły skorzystać z naszych zajęć jogi. 

W dniu wolnym polecamy Wam wybranie się z nami na wycieczkę po Alicante. Najpierw pod okiem lokalnych przewodników zwiedzimy słynny targ w Alicante. Podczas zwiedzania pokosztujecie lokalne przysmaki i napitki! Poczęstunek będzie na tyle obfity, że zastąpi Wam obiad. Następnie wejdziemy na zamek Santa Barbara, położony na górze w Alicante. W międzyczasie będzie czas wolny na zakup upominków 🙂 Mocno polecamy udział w wycieczce – sprawdziła się w zeszłym roku. Trwać będzie ok. 8h.

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2023/11/Projekt-bez-nazwy-1-640x512.jpg

Dla dzieci - Kids club

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2023/11/Alicante-kids-club-640x512.jpg

Zajmiemy się dziećmi w wieku 3-8 lat na czas Waszych treningów oraz trochę dłużej! A dokładnie na 8h każdego dnia. Planowo będzie to w godzinach 9:30-13:30 i 15:30-19:30. Dokładne godziny opieki będą zależały od godzin treningów. Dzieciakami opiekować się będzie doświadczona osoba z uprawnieniami pedagogicznymi. Planujemy dla dzieci dużo rozmaitych gier i zabaw, naukę języka hiszpańskiego, aktywności ruchowe i wiele innych atrakcji! Na pewno nie będą się nudziły, a Wy spokojnie potrenujecie i odpoczniecie. Dzieci będą przebywały w salce w hotelu lub na placu zabaw na terenie hotelu.

Oferta opieki nad dziećmi jest dodatkowo płatna – zerknij do cennika.

Tak prezentuje się nasza ekipa trenerska na obóz! Kolejnych trenerów będzie poznawać stopniowo. Ale już teraz zapewniamy Was, że jak zawsze będą to bardzo dobrzy i doświadczeni trenerzy!

Javier Bosma
Javier Bosma

Jeden z najbardziej utytułowanych hiszpańskich siatkarzy plażowych! Jego największym sukcesem jest srebrny medal Igrzysk Olimpijskich zdobyty w Atenach w 2004 r. Grał wówczas w parze z Pablo Herrerą, który rywalizuje na najwyższym poziomie do dzisiaj. Ponadto Javier dwukrotnie zdobywał srebrny medal mistrzostw Europy w latach 1994 i 1999. W Igrzyskach Olimpijskich grał 3-krotnie. Dwukrotnie został również mistrzem Hiszpanii.

Po skończeniu kariery zawodniczej poświecił się trenowaniu innych. Był trenerem młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii. Jest licencjonowanym trenerem FIVB. 

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2023/11/Raul-Mesa.jpg
Raul Mesa

Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników hiszpańskich. Złoty medalista Mistrzostw Europy z 2005 roku. Reprezentował Hiszpanię 158 razy, zdobywając medale na imprezach rangi europejskiej i światowej. Zdobył 9 miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2008 r. Obecnie prowadzi własną szkółkę trenerską ale wciąż uczestniczy w krajowych rozgrywkach w Hiszpanii. 

Maciej Kaluza
Maciej Kałuża

Maciek to aktywny zawodnik, rywalizujący na co dzień w Polsce i na arenie międzynarodowej. Wielokrotny medalista turniejów Mistrzostw Polski, srebrny i brązowy medalista Pucharu Polski. Reprezentant Polski na turniejach cyklu World Tour.
Na co dzień prowadzący treningi swoje oraz wielu profesjonalnych zawodników z Warszawy i okolic, a także tych odrobinę mniej profesjonalnych :)

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2024/02/Kay-kwadrat.jpg
Kay Matysik

Jeden z najbardziej utytułowanych niemieckich zawodników. Reprezntował Niemcy przez wiele lat. W swojej karierze wywalczył między innymi brązowy medal Mistrzostw Świata w Starych Jabłonkach w 2013 r. Dwukrotnie zdobywał srebro Mistrzostw Europy. Po zakończeniu kariery zawodniczej pracował jako trener młodzieżowej reprezentacji Niemiec oraz trener zespołów na światowym poziomie.

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2024/02/Christian-Garcia3-640x643.jpg
Christian Garcia

Przez wiele lat grał dla reprezentacji Hiszpanii zdobywając medale w rozgrywkach międzynarodowych. Aż trzykrotnie zdobywał tytuł Mistrza Hiszpanii. Obecnie prowadzi własną Akademię Siatkówki Plażowej

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2024/02/Julek-kwadrat-640x640.jpg
Julek Mituniewicz

Julian to ceniony i lubiany trener, na co dzień prowadzący treningi na warszawskiej Moncie. Dwukrotnie wyjeżdżał też do USA, gdzie za wielką wodą przez kilka miesięcy prowadził szkolenie amerykańskiej młodzieży. Jako zawodnik, Julek występował wielokrotnie w zawodach Mistrzostw Polski. Na boisku znany jest za świetnej techniki użytkowej, której nauczy też Ciebie!

Ceny

Osoby trenujące:

Chcecie oszczędzić czas i pieniądze - polecamy FB
Chcecie pochodzić po różnych knajpkach - polecamy HB lub same śniadania.

Osoby towarzyszące:

Pakiet sportowy: 1900 zł
Pakiet sportowy to opcja z zakwaterowaniem i wyżywieniem we własnym zakresie. W ramach pakietu sport wykupujesz udział w treningach, warsztatach, jodze i wszelkich wspólnych aktywnościach pozasportowych. Dostaniesz też pakiet startowy.

Dzieci:


* dzieci muszą zostać dodane w tej samej opcji wyżywienia co rodzice
* jeżeli dziecko skończyło 1 rok - to jest już liczone jako 2-12 lat

Kids Club:
* pierwsze dziecko: 800 zł
* drugie dziecko: 600 zł
* trzecie dziecko: 400 zł

Wycieczka w dzień wolny - ok. 8h (zwiedzanie targu z przewodnikiem, obfita degustacja, wejście na zamek Santa Barbara): 120 zł + na miejscu koszt dostania się do centrum Alicante (tramwajem) - POLECAMY!

Wpłaty:

Wpłat za obóz dokonuje się przelewem internetowym. Wszelkie instrukcje dostaniecie podczas wypełniania formularza zapisu. Będzie opcja wybrania opłaty za całe zamówienie od razu lub wpłata zaliczki w wysokości 50%.

Wpłata po zapisie (całość lub zaliczka w zależności od wyboru): do 3 dni od zapisu
Wpłata pozostałej kwoty (w wersji z zaliczką): do 9 marca 2023 - będziemy przypominać

+48 693 396 136

zobacz również
KONTRA
international

zajrzyj również tutaj

Kontra Beach Volley | By using this site you accept cookies settings | sitemap

Close

Alicante - kwiecień 2024

Price
od 3300zł per person
Duration
7 dni - 12 treningów
Destination
Alicante
Travellers
wszystkie poziomy

Zarezerwuj