4 dni intensywnych treningów Rueda 2022

Piasek, siatkówka plażowa, zajęcia na siłowni, warsztaty, odnowa biologiczna i co najważniejsze - grupa zajefajnych ludzi! To wszystko czeka Cię na kolejnej edycji naszego majowego obozu.
5-9 maja 2022
Czas trwania
4 dni - 8 treningów
Miejsce
Januszkowice (między Opolem a Katowicami)
Poziom
wszystkie poziomy
 • Informacje
 • Trenerzy
 • Zdjęcia
 • Cennik
4 dni z siatkówką plażową w naszej sprawdzonej miejscówce! Profi kadra trenerska, 4 oświetlone boiska, hala przygotowania motorycznego, basen, sauna, pełne wyżywienie, domki nad jeziorem. Grupy treningowe na każdym poziomie. Wiele atrakcji dodatkowych – również dla osób towarzyszących i dzieci.

What's included

Miejsce
Januszkowice (między Opolem a Katowicami) Discover Januszkowice (między Opolem a Katowicami)
W cenie
 • 8 treningów (1.5-2h)
 • część teoretyczna przed treningiem
 • dostęp do oświetlonych boisk również po treningach
 • kajaki, łódki, rowerki wodne
 • koszulka treningowa
 • nieograniczony dostęp do siłowni/sali crossfit
 • odnowa biologiczna (sauna, basen, jacuzzi)
 • ognisko/grill
 • pakiet startowy
 • pełne wyżywienie (3 posiłki)
 • warsztaty
 • zakwaterowanie (4 noce)
Dostępne, dodatkowo płatne
 • jazda konna
 • wakepark

Co będziemy robić?

trening Kontra

Trenować, zdobywać wiedzę z siatkówki plażowej i dobrze się bawić. Nasza doświadczona kadra trenerska zadba o to, żebyście wracali z obozu z poczuciem dobrze wykonanej pracy oraz z wiedzą, która pozwoli Wam dalej rozwijać się w plażówce. Dwa treningi dziennie, treningi dostosowane do poziomu grupy oraz małe grupy treningowe (max 6 osób). Stawiamy na jakość!

Dodatkowo będziecie mogli wziąć udział w warsztatach poruszających kwestie teoretyczne, mentalne lub dotyczące przygotowania motorycznego. Szczegółowe tematy warsztatów opublikujemy wkrótce.

Na obozie czeka Cię też miło spędzony czas w towarzystwie ciekawych i serdecznych ludzi, szeroko pojęta rozrywka pozaboiskowa i możliwość skorzystanuia z wielu dodatkowych aktywności. Zarówno osoby trenujące jak i osoby towarzyszące będą miały do dyspozycji bez dodatkowych opłat mnóstwo atrakcji, m.in: odnowę biologiczną (basen, saunę i jacuzzi), kajaki, rowerki wodne, łódki, dostęp do siłowni i boisk do plażówki, ognisko/grill.

Termin

Obóz odbędzie się w dniach 5-9 maja – czyli czwartek – poniedziałek. Jedziemy w w weekend po majówce, liczą na to, że unikniemy korków – no i wiadomo, że w majówke jest zawsze mróz lub pada deszcz :). Obóz rozpoczynamy od czwartkowego obiadu, a po obiedzie i odpoczynku ruszamy z popołudniowymi treningami. Natomiast w poniedziałek 9 maja, czyli w ostatni dzień obozu: jemy śniadanie, odbywamy treningi przedpołudniowe i nimi kończymy obóz.

W pozostałe dni: piątek, sobota i niedziela trenujemy 2xdziennie. Dla chętnych w któreś popołudnie zorganizujemy turniej. Natomiast kto zamiast gry w turnieju preferuje trenować – ten będzie trenować.

Wstępny, ogólny plan obozu:
Czwartek: 12:00 zameldowanie, 13:00 obiad, 15:00 – 19:00 treningi popołudniowe,
Piątek: trening przedpołudniowy i popołudniowy,
Sobota: trening przedpołudniowy, trening popołudniowy/turniej,
Niedziela: trening przedpołudniowy i popołudniowy,
Poniedziałek: śniadanie, trening przedpołudniowy, koniec obozu

Termin

Miejsce

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2021/07/Kontra-miejsce-640x512.jpg

W poszukiwaniu ciepła i słońca jedziemy tam gdzie w Polsce jest go najwięcej czyli na południe! A dokładnie na słoneczną Opolszczyznę! ? Trenować, mieszkać i jeść będziemy w pięknie położonym ośrodku Rueda Januszkowice, nad samym jeziorem?. Rueda posiada nowoczesną infrastrukturę sportową i rekreacyjną. Są to m.in. 4 boiska do plażówki (3 oświetlone), hala przygotowania motorycznego, bieżnia, sauna, jacuzzi, basen.

Rueda przyciąga również miłośników wakeboard’a – posiada aż 3 wyciągi i często organizuje zawody wake’a.

Rueda to też prawdziwy surferski klimat oraz miejsce, w którym możesz poczuć się jak na prawdziwych wakacjach. Luz, plaża, beach bary i piękne zachody słońca.

Formuła treningów

Na tym obozie zdecydowanym priorytetem jest jakość treningów. Będzie też zabawa ale jest dla nas na drugim miejscu:) Podstawowa oferta obejmuje treningi w grupach 6 osobowych. Bardzo ważne jest dla nas (i wiemy, że dla Was też) abyście trenowali z osobami na podobnym do Waszego poziomu. Dlatego skład grup ustalamy przed obozem, a na obozie ewentualnie wprowadzamy drobne korekty. Na danym treningu, na jedną grupę przypada jeden trener i jedno boisko.

Jesteście bardziej zaawansowanymi zawodniczkami lub zawodnikami i chcecie jeszcze bardziej indywidualnego podejścia trenera z dokładną analizą gry, precyzyjnymi wskazówkami i analizą wideo? Może przygotowujecie się do startów w turniejach? Możecie trenować w jeszcze mniejszej grupie (4 osoby) a nawet jako para. Odezwijcie się do nas. Przygotujemy dla Was ofertę „na miarę”.

Jeżeli chodzi o zapisy, preferujemy zapisy całych grup treningowych. Dzięki temu, będziemy mieć pewność, że będziecie dobrze dopasowani poziomem w danej grupie – a to jest niezwykle istotne. Jeśli jednak jesteś sama/sam lub nie macie pełnej grupy – napiszcie, dopasujemy Wam grupy treningowe.

treningi Kontra

Zakwaterowanie i wyżywienie

zakwaterowanie i wyżywienie

Mieszkać będziemy w domkach „Konwaliowych” i Rico. Są to domki o najwyższym standardzie w Ruedzie. Położone są nad jeziorem. W odległości ok. 500m od boisk i hali przygotowania motorycznego.

Każdy domek posiada sypialnię, aneks kuchenny, salon oraz taras ze stolikami i krzesłami. W sypialni łóżko lub łóżka dla 2 osób, a w salonie rozkładana kanapę, również dla dwójki – osobno lub razem. W przypadku wyboru zakwaterowania w 3 lub 4 osoby, proszę pamiętać o tym, że ktoś będzie spał w pokoju przechodnim. W domkach TV, Wi-fi a obok parkingi.

Restauracja znajduje się na terenie ośrodka – przy domkach Rico oraz w odległości 700m. od domków Konwaliowych. W cenie macie zapewnione pełne wyżywienie – śniadanie, obiad i kolację. Kuchnia może dostosować się do wegan, wegetarian i osób z nietolerancjami pokarmowymi.

Boiska, siłownia i odnowa biologiczna

Do dyspozycji będziemy mieli aż 4 boiska! Wszystkie ogrodzone wysokimi siatkami, z dużą przestrzenią za boiskami i po bokach. Trzy boiska znajdują się przy hali przygotowania motorycznego, czwarte (bardziej kameralne) położone w innej części – w pobliżu restauracji.

Jeżeli po treningu na piasku będziecie chcieli machnąć pare zarzutów i cisnąć piłką lekarską to będzie do tego doskonałe miejsce! Do hali motorycznej będziecie mogli wchodzić ile tylko chcecie i kiedy chcecie – macie ją w cenie (osoby towarzyszące też). Na hali jest strefa wolnych ciężarów, bieżnia, maszyny do ćwiczeń oraz dużo wolnej przestrzeni. Koniecznie sprawdźcie zdjęcia w galerii!

A po tym wszystkim wskoczycie sobie do sauny, jazuzii i zrobicie parę długości na basenie! To też macie już w cenie wyjazdu. Basen jest częściowo kryty i ocieplany.

boisko, odnowa biologiczna

Dodatkowe atrakcje

dodatkowe atrakcje

Dla osób towarzyszących i dla trenujących, które będą miały jeszcze siłę na dodatkowe aktywności, mamy kilka dodatkowych propozycji.

Na jeziorze zamontowane są 3 profesjonalne wyciągi do wakeboording’u oraz przeszkody do tricków dla bardziej zaawansowanych. Do dyspozycji będą instruktorzy a sprzęt będzie można wypożyczyć na miejscu.

W ramach ośrodka funkcjonuje też niedawno otwarta stadnina koni. Prowadzone są treningi indywidualne, grupowe lub po prostu przejażdżki.

Po jeziorze można pływać nie tylko na desce ale również rowerkami, kajakami i łódkami wiosłowymi (w cenie).

A wieczorem zapraszamy wszystkich na integrację, imprezkę i kiełbaskę z grilla lub upieczoną nad ogniskiem.

Jak zawsze staramy się aby byli to topowi trenerzy i obiecujemy, że Was nie zawiedziemy! Aby utrzymać Was w napięciu :) – naszą kadrę będziemy prezentować stopniowo. 

Grzegorz Fijalek Kontra
Grzegorz Fijałek

Przez 15 lat reprezentował Polskę na najważniejszych imprezach świata. 2-krotny zdobywca brązowego medalu Mistrzostw Europy. W swojej karierze zagrał w ponad ⚡100⚡ turniejach z cyklu World Tour, zdobywając ❗17 medali❗ Do tego 5-krotny Mistrz Polski. W latach 2006-2016 tworzył duet z Mriuszem Prudlem, w latach kolejnych z Michałem Brylem. Na boisku znany ze znakomitej techniki i sprytu.

W dodatku znakomity wędkarz specjalizujący się w metodzie spinningu 🐟 😁

Kinga Legieta Kontra
Kinga Legieta

Kinga Legieta? – czynna zawodniczka i trenerka.
Wielokrotna medalistka turniejów Mistrzostw Polski, której największym sukcesem jest tytuł Wicemistrzyni Polski? z 2018 r. Kinga ukończyła Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, więc wie jak trenować! Kinga rywalizuje też na arenie międzynarodowej, gdzie kiedyś zdobywała medale w młodzieżowych rozgrywkach, a teraz reprezentuje Polskę na turniejach World Tour. ?

Kinga jest też specjalistką w psychologii sportu – pomaga sportowcom w przygotowaniu mentalnym do rywalizacji na boisku. Zerknijcie na jej profil @mentaltrack i stronę mentaltrack.pl, gdzie znajdziecie ciekawe wskazówki na temat tego, jak stać się mentalną bestią na boisku!

Michal Korycki Kontra
Michał Korycki

Trener jak i czynny zawodnik – i to jaki! Wielokrotny reprezentant Polski. Zwycięzca turnieju Mistrzostw Polski, zdobywca Pucharu Polski oraz zdobywca 4 miejsca w turnieju finałowym MP. Michał trzy lata z rzędu wybierany był najlepiej zagrywającym na polskich plażach!

Poza byciem utytułowanym zawodnikiem, Michał jest znanym i cenionym trenerem przygotowania motorycznego (Shark Training).

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2022/02/mystery-coach-640x640.jpg
Już wkrótce
https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2022/02/mystery-coach-640x640.jpg
Już wkrótce
https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2022/02/mystery-coach-640x640.jpg
Już wkrótce

Ceny

Ceny:

Osoby trenujące (treningi, warsztaty, pełne wyżywienie, siłownia, kajaki, rowerki wodne , łódki, basen, sauna, jacuzzi, siłownia, wstęp na boiska do plażówki poza godzinami treningów, ognisko/grill/imprezka):

 • miejsce w domku 3 os lub 4 os. : 1500 zł (dla rezerwacji do końca lutego 1400 zł*)
 • miejsce w domku 2 os. : 1700 zł (dla rezerwacji do końca lutego 1600 zł*)
 • treningi w grupie 4 os. : +300 zł na os.
 • treningi w grupie 2 os. – prosimy o kontakt

*wiążąca jest data wpłaty zaliczki

Osoby towarzyszące (pełne wyżywienie, siłownia, kajaki, rowerki wodne , łódki, basen, sauna, jacuzzi, siłownia, wstęp na boiska do plażówki poza godzinami treningów, ognisko/grill/imprezka):

 • os. tow. w domku 3 lub 4 os.: 950 zł (dla rezerwacji do końca lutego 900 zł*)
 • os. tow. w domku 2 os.: 1200 zł (dla rezerwacji do końca lutego 1100 zł*)

*wiążąca jest data wpłaty zaliczki

Dzieci (samo zakwaterowanie):

 • 0-3 lat – bezpłatnie
 • 3-8 lat – 400 zł

Dziecko 3-8 lat z wyżywieniem: 700 zł.

Dziecko nie jest liczone jako osoba :( przy wyliczaniu ceny dla pozostałych osób w domku)

Wszystkie podane ceny to ceny za cały pobyt (4 noclegi)

 

Zapisy:

Jeżeli chodzi o zapisy osób, które będą trenowały, preferujemy zapisy całych grup treningowych. Dzięki temu, będziemy mieć pewność, że będziecie dobrze dopasowani poziomem w danej grupie. Jeśli jednak jesteś sam lub nie macie pełnej grupy – napiszcie. Postaramy się znaleźć dla Was towarzyszy treningowych.

Zgłoszenia na obóz i wszelkie zapytania możecie kierować na maila lub pisać na FB. Wszystkie namiary znajdziecie w zakładce Kontakt.

W zgłoszeniu prosimy o następujące informacje:

 • imiona i nazwiska,
 • czy trenujesz, czy też jedziesz jako osoba towarzysząca
 • informację o tym kto z kim nocuje lub jeśli jesteś sam/sama ilu osobową opcję preferujesz
 • jeżeli jakaś niestandardowa dieta – to info o tym

W odpowiedzi na Waszą wiadomość, prześlemy dalsze instrukcje.

Do zoba na obozie! ;)

+48 693 396 136

zobacz również
KONTRA
international

zajrzyj również tutaj

Kontra Beach Volley | By using this site you accept cookies settings | sitemap

Close

Rueda 2022

Duration
4 dni - 8 treningów
Destination
Januszkowice (między Opolem a Katowicami)
Travellers
wszystkie poziomy

Zarezerwuj