4 dni intensywnych treningów Rueda 2024 - 1-5 maja

Piasek, siatkówka plażowa, siłowna, warsztaty, odnowa biologiczna i co najważniejsze - grupa zajefajnych ludzi! To wszystko czeka Cię na kolejnej edycji naszego majowego obozu.
1-5 maja 2024
Cena
1700zł na person
Czas trwania
4 dni - 8 treningów/gier
Miejsce
Januszkowice (między Opolem a Katowicami)
Poziom
wszystkie poziomy
 • Informacje
 • Trenerzy
 • Zdjęcia
 • Cennik
4 dni z siatkówką plażową w naszej sprawdzonej miejscówce! Profi kadra trenerska, 4 oświetlone boiska, hala przygotowania motorycznego, basen, sauna, pełne wyżywienie, domki nad jeziorem. Grupy treningowe na każdym poziomie. Wiele atrakcji dodatkowych – również dla osób towarzyszących i dzieci.

What's included

Miejsce
Januszkowice (między Opolem a Katowicami) Discover Januszkowice (między Opolem a Katowicami)
W cenie
 • 8 treningów/gier
 • basen
 • dostęp do boisk bez ograniczeń
 • kajaki, łódki, rowerki wodne
 • nieograniczony dostęp do siłowni/sali crossfit
 • ognisko/grill
 • oświetlone boiska
 • pakiet startowy
 • pełne wyżywienie (3 posiłki)
 • sauna
 • wi-fi
 • zakwaterowanie (4 noce)
Dostępne, dodatkowo płatne
 • dodatkowe treningi indywidualne/dla pary
 • Kids Club (dla dzieci 3-8 lat)
 • masaż/fizjoterapeuta
 • wakepark

Rueda 2024

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To już 4 edycja naszego flagowego, największego obozu siatkówki plażowej w Polsce! Podobnie jak na poprzednich edycjach obóz ten będzie dla Was okazją  do treningu, gry, zdobycia wiedzy plażowej, a także poznania nowych ludzi i spędzenia czasu z innymi ludźmi podzielającymi Waszą pasję! Nasza doświadczona kadra trenerska zadba o to, żebyście wracali z obozu z poczuciem dobrze wykonanej pracy oraz z uśmiechem na twarzy! Dwa treningi/gry dziennie, ćwiczenia  dostosowane do poziomu grupy oraz małe grupy treningowe – max 6-osobowe (lub 8 osób w grupach podstawowych). Stawiamy na jakość!

Oprócz treningów, będziecie mogli wziąć udział również w warsztatach poruszających kwestie teoretyczne, mentalne lub dotyczące przygotowania motorycznego. Szczegółowe tematy warsztatów opublikujemy wkrótce.

Oprócz aspektów sportowych, na obozie czeka Cię też miło spędzony czas w towarzystwie ciekawych i serdecznych ludzi, szeroko pojęta rozrywka pozaboiskowa i możliwość skorzystania z wielu dodatkowych aktywności. Zarówno osoby trenujące jak i osoby towarzyszące będą miały do dyspozycji bez dodatkowych opłat mnóstwo atrakcji, m.in: odnowę biologiczną (basen i saunę), kajaki, rowerki wodne, łódki, dostęp do siłowni i boisk do plażówki, ognisko/grill.

Dostępne będą również usługi fizjoterapeuty/masażysty – dodatkowo płatne.

Plan

W tym roku obóz robimy na majówkę: 1-5 maja. Pobyt rozpoczynamy od środowego obiadu (1 maja), a po obiedzie i odpoczynku ruszamy z popołudniowymi treningami. Natomiast w niedzielę 5 maja, czyli w ostatni dzień obozu: jemy śniadanie, odbywamy treningi przedpołudniowe i nimi kończymy obóz.

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2024/01/Plan-Rueda.png

Miejsce

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2021/07/Kontra-miejsce-640x512.jpg

Jak co roku w poszukiwaniu ciepła i słońca jedziemy tam gdzie w Polsce jest go najwięcej – czyli na południe! A dokładnie na słoneczną Opolszczyznę! Trenować, mieszkać i jeść będziemy w pięknie położonym ośrodku Rueda Januszkowice, nad samym jeziorem. Rueda posiada nowoczesną infrastrukturę sportową i rekreacyjną. Są to m.in. 4 boiska do plażówki (3 oświetlone), hala przygotowania motorycznego, bieżnia, sauna, basen. Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

Rueda przyciąga również miłośników wakeboard’a – posiada aż 3 wyciągi i często organizuje zawody wake’a.

Rueda to też prawdziwy surferski klimat oraz miejsce, w którym możesz poczuć się jak na prawdziwych wakacjach. Luz, plaża, beach bary i piękne zachody słońca.

Formuła treningów

Na naszych obozach zdecydowanym priorytetem jest jakość treningów. Podstawowa oferta obejmuje treningi w grupach 6 osobowych (w grupach początkujących może to być 8 osób). Bardzo ważne jest dla nas (i wiemy, że dla Was też) abyście trenowali z osobami na podobnym do Waszego poziomu. Dlatego skład grup ustalamy przed obozem, a na obozie wprowadzamy ewentualne korekty. Na danym treningu, na jedną grupę przypada jeden trener i jedno boisko.

Na obozie będzie możliwość dokupienia dodatkowych treningów indywidualnych lub dla par.

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2024/01/PXL_20230512_1408116342-640x482.jpg

Zakwaterowanie i wyżywienie

zakwaterowanie i wyżywienie

Mieszkać będziemy w domkach „Konwaliowych” i „Rico”. Są to domki o najwyższym standardzie w Ruedzie. Położone są nad jeziorem. Domki Konwaliowe położone są na cyplu, w ustronnym miejscu w odległości 700m od restauracji i 500m od boisk. Domki Rico znajduję się tuż przy restauracji i również 500m od boisk. Z racji bliskości restauracji – do domków Rico w pierwszej kolejności kwaterujemy rodziny z dziećmi.

Czworonogi są w Ruedzie mile widziane – bez opłat.

Każdy domek posiada sypialnię, aneks kuchenny, salon oraz taras ze stolikami i krzesłami. W sypialni 2 pojedyncze łóżka (można złączyć), a w salonie rozkładaną kanapę, która po rozłożeniu daje 2 osobne łóżka. W przypadku wyboru zakwaterowania w 3 lub 4 osoby, proszę pamiętać o tym, że ktoś będzie spał w pokoju przechodnim. W domkach jest TV, Wi-fi, a obok parkingi.

W cenie macie zapewnione pełne wyżywienie – śniadanie, obiad i kolację. Kuchnia może dostosować się do wegan, wegetarian i osób z nietolerancjami pokarmowymi. Pamiętaj aby przy zapisie podać informacje o swojej specjalnej diecie – jeśli taką masz.

Boiska, siłownia i odnowa biologiczna

Do dyspozycji będziemy mieli aż 5 boisk! 4 boiska znajdują się przy hali przygotowania motorycznego, czwarte (bardziej kameralne) położone w innej części – w pobliżu restauracji.

Jeżeli po treningu na piasku będziecie chcieli machnąć parę zarzutów i cisnąć piłką lekarską to będzie do tego doskonałe miejsce! Do hali motorycznej będziecie mogli wchodzić ile tylko chcecie i kiedy chcecie – macie ją w cenie (osoby towarzyszące też). Na hali jest strefa wolnych ciężarów, bieżnia, maszyny do ćwiczeń oraz dużo wolnej przestrzeni. Koniecznie sprawdźcie zdjęcia w galerii!

A po tym wszystkim wskoczycie sobie do sauny i na basen! To też macie już w cenie wyjazdu. Basen jest częściowo kryty.

Na obóz zabieramy również fizjoterapeutę/masażystę, który będzie mógł ulżyć Waszym zmęczonym mięśniom i oraz pomóc przy kontuzjach i bólach (oby nie było takiej potrzeby!).

boisko, odnowa biologiczna

Dodatkowe atrakcje

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2023/02/atrakcje-dodatkowe-640x512.png

Dla osób towarzyszących – oraz dla trenujących, które będą miały jeszcze siłę na dodatkowe aktywności, mamy kilka dodatkowych propozycji.

Na jeziorze zamontowane są 3 profesjonalne wyciągi do wakeboording’u oraz przeszkody do tricków dla bardziej zaawansowanych. Do dyspozycji będą instruktorzy a sprzęt będzie można wypożyczyć na miejscu.

Po jeziorze można pływać nie tylko na desce ale również rowerkami, kajakami i łódkami wiosłowymi (w cenie).

A wieczorem zapraszamy wszystkich na integrację, imprezkę i kiełbaskę z grilla lub upieczoną nad ogniskiem.

Dla dzieci - Kids Club

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2023/02/dzieci-640x425.jpg

Macie dzieciaki? Przyjedźcie z nimi na obóz! Na poprzednich obozach mieliśmy przyjemność gościć wiele dzieci – tych mniejszych i większych.

Zajmiemy się dziećmi w wieku 3-8 lat na czas Waszych treningów oraz trochę dłużej! A dokładnie na 8h każdego dnia. Planowo będzie to w godzinach 9:30-13:30 i 15:30-19:30. Dokładne godziny opieki będą zależały od godzin treningów. Dzieciakami opiekować się będzie doświadczona osoba z uprawnieniami pedagogicznymi. Planujemy dla dzieci dużo rozmaitych gier i zabaw, naukę przez zabawę, aktywności ruchowe i wiele innych atrakcji! Na pewno nie będą się nudziły, a Wy spokojnie potrenujecie i odpoczniecie.

Oferta opieki nad dziećmi jest dodatkowo płatna – zerknij do cennika.

Na terenie ośrodka jest mnóstwo miejsca do zabawy. Jest też plac zabaw.

Ola Gromadowska
Ola Gromadowska

Była reprezentantka Polski oraz członkini kadry narodowej. Mistrzyni Polski z 2019 roku. A także srebrna i brązowa medalistka Mistrzostw Polski. Przez wiele lat reprezentowała nasz kraj na zawodach międzynarodowych najwyższej rangi występując w parze m.in. z Moniką Brzostek, Jagodą Gruszczyńską i Kasią Kociołek.

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2022/02/mystery-coach-1-640x640.jpg
Już wkrótce
https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2022/02/mystery-coach-1-640x640.jpg
Już wkrótce

Ceny

Wszystkie podane ceny to ceny za cały pobyt (4 noclegi)

Osoby trenujące (treningi, warsztaty, pełne wyżywienie, siłownia, kajaki, rowerki wodne , łódki, basen, sauna, jacuzzi, siłownia, wstęp na boiska do plażówki poza godzinami treningów, ognisko/grill/imprezka):

 • miejsce w domku 3 os lub 4 os. : 1 700 zł
 • miejsce w domku 2 os. : 1950 zł

Osoby towarzyszące (pełne wyżywienie, siłownia, kajaki, rowerki wodne , łódki, basen, sauna, jacuzzi, siłownia, wstęp na boiska do plażówki poza godzinami treningów, ognisko/grill/imprezka):

 • os. tow. w domku 3 lub 4 os.: 1150 zł
 • os. tow. w domku 2 os.: 1400 zł

Opcja bez zakwaterowania i wyżywienia (same treningi/gry/wykład):

 • 800 zł

Dzieci:

 • 0-3 lat – bezpłatnie (bez wyżywienia)
 • 4-8 lat – 700 zł (z wyżywieniem)

Kids Club (3-8 lat):
* pierwsze dziecko: 500 zł
* drugie dziecko: 400 zł
* trzecie dziecko: 300 zł

Dziecko nie jest liczone jako osoba :( przy wyliczaniu ceny dla pozostałych osób w domku)

Pieski mile widziane - bezpłatnie!

Do zoba na obozie! ;)

+48 693 396 136

zobacz również
KONTRA
international

zajrzyj również tutaj

Kontra Beach Volley | By using this site you accept cookies settings | sitemap

Close

Rueda 2024 - majówka

Price
1700zł per person
Duration
4 dni - 8 treningów/gier
Destination
Januszkowice (między Opolem a Katowicami)
Travellers
wszystkie poziomy

Zarezerwuj