Władysławowo 2024

Przedłużony weekend z siatkówką plażową nad polskim morzem w słynnym Władysławowie
26-29 lipca
Cena
1590zł na person
Czas trwania
3 noclegi - 6 treningów
Miejsce
Władysławowo
Poziom
wszystkie poziomy

Obóz nad samym morzem Władysławowo 2024

Potrenuj jak trenują nasi olimpijczycy oraz spędź czas i odpocznij nad polskim morzem | 26-29 lipca
 • Informacje
 • Trenerzy
 • Zdjęcia
 • Cennik
Przedłużony weekend z siatkówką plażową nad polskim morzem w słynnym Władysławowie

What's included

Miejsce
Władysławowo Discover Władysławowo
W cenie
 • 3 noclegi
 • 6 trenigów
 • basen
 • dostęp do boisk bez ograniczeń
 • parking
 • pełne wyżywienie (3 posiłki)
 • wykład z siatkówki plażowej
 • zorganizowana integracja
Dostępne, dodatkowo płatne
 • dodatkowe treningi indywidualne/dla pary
 • siłownia
 • usługi odnowy biologicznej

Władysławowo

Samego Władysławowa chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. COS Cetniewo we Władysławowie to kompleksowa baza treningowo-pobytowa służąca polskim i zagranicznym kadrom narodowym kilkudziesięciu dyscyplin olimpijskich. Ośrodek znajduje się tuż przy plaży i posiada bogate, profesjonalne zaplecze odnowy biologicznej i rehabilitacji

Na terenie obiektu są 2 pełnowymiarowe boiska do siatkówki plażowej. Obiekt Centralny Ośrodek Sportu – Cetniewo usytuowany jest nad samym morzem, a jednocześnie w centrum Władysławowa – jednego z najbardziej znanych kurortów nadmorskich

Istnieje możliwość przyjazdu z osobą towarzyszącą i dziećmi. Więcej przeczytasz niżej.

Aerial landscape of harbor in Wladyslawowo by the Baltic Sea at summer. Poland.

Plan

Obóz treningowy w Cetniewie obejmuje 6 treningów z doświadczonymi trenerami. Ostateczne godziny treningów mogą się nieznacznie zmienić – uzależnione są od liczby uczestników. Obiekt (infrastruktura: boiska, siłownia, basen itp.) czynny w godz.: 8:00- 20:00.

Piątek 26 lipca:
od godz. 14.00 – zameldowanie
Treningi:
1 tura 15:00-16:30
2 tura: 16:40 -18:10
Kolacja: 18:00-19:30
Spotkanie organizacyjne i integracja: 21:00

Sobota 27 lipca/ niedziela 28 lipca:
Śniadanie: 8:00-10:00
Treningi:
1 tura 10:00-11:30
2 tura 11:40-13:10
Obiad: 13:00-15:00
Treningi:
1 tura 15:00-16:30
2 tura: 16:40-18:10
Kolacja: 18:00 – 19:30

Poniedziałek 29 lipca
Śniadanie: 8:00– 10:00
Treningi:
1 tura 9:00-10:30
2 tura 10:40 – 12:10
Obiad: 13:00-15:00
Do ok. godz. 11.00 – wykwaterowanie (możliwość skorzystania po treningach z szatni i prysznica – na hali obok boisk)

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2024/06/dron2.jpeg

Zakwaterowanie i wyżywienie

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2024/06/pokoj-640x480.jpg

Oferujemy zakwaterowanie w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie, gdzie odbywają się zgrupowania najlepszych polskich sportowców różnych dyscyplin. Pokoje są głównie 1 i 2-osobowe. W każdym pokoju w obiekcie znajduje się szafa, telewizor oraz łazienka. Pościel i ręczniki oraz mydło, żel pod prysznic i czajnik są zapewnione. Dla osób przyjeżdżających z dziećmi istnieje możliwość udostępnienia pokoju 3-osobowego. Jest ich jednak tylko kilka – prosimy więc o szybką informacje. Nie ma możliwości dostawiania łóżek.

Oferta obejmuje 3 posiłki dziennie, podawane w formie bufetu. Posiłki są bardzo zdrowe i różnorodne – przygotowywane pod potrzeby sportowców i osób na specjalnych dietach (wegańska, wegetariańska itp.)

Istnieje możliwość wykupienia pakietu bez zakwaterowania i wyżywienia. Pakiet taki (“Same treningi”) obejmuje treningi, wstęp na boiska bez ograniczeń, integrację oraz wykład). 

Treningi i odnowa biologiczna

Treningi odbywać się będą w grupach 6-osobowych. Treningi obejmują naukę techniki, elementy gry i poprawę motoryki / sprawności ogólnej.

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego treningu indywidualnego, dla pary lub grupy. Treningi przewidziane w trakcie obozu będą intensywne, więc sugerujemy zaplanowanie ewentualnych dodatkowych treningów na piątkowy poranek lub niedzielne popołudnie. W przypadku zainteresowania dodatkowym treningiem prosimy o bezpośredni kontakt z nami – najlepiej z wyprzedzeniem, aby na czas zarezerwować boisko i trenera.

Kadra trenerska to doświadczeni trenerzy / trenerki i zawodnicy siatkówki plażowej specjalizujący się w tej dyscyplinie i dzielący się doświadczeniem i nauczający z pasją, uśmiechem, luzem, ale i profesjonalizmem metodyki nauczania tej pięknej, słonecznej dyscypliny. Chcemy, abyście po takim obozie mieli jeszcze większą przyjemność z gry na piasku podczas wakacji i nie tylko, abyście poznali społeczność plażową, możliwości gry w turniejach i obozach, nowych przyjaciół, a także zdobyli nowe, siatkarskie umiejętności techniczne.

Dostępne, dodatkowo płatne, są inne obiekty na terenie COS: siłownia,. Usługi te dostępne są i płatne indywidualnie zgodnie z cennikiem COS Cetniewo. Zainteresowanych prosimy o wcześniejszą rezerwację bezpośrednio w COS. Cennik: https://cetniewo.cos.pl/pl/969/cennik.

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2024/06/boisko-plazowka-640x426.jpeg

Dla kogo jest obóz?

Obawiasz się, że nie pasujesz poziomem? Że nie pasujesz wiekiem? Albo tego, że jesteś sam/sama?
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Obóz we Władysławowie przeznaczony jest dla osób grających na każdym poziomie. Podział na grupy treningowe odbędzie się na podstawie deklaracji poziomu przy zapisie, a grupy treningowe mogą być zmieniane przez trenera w trakcie obozu. Opis poziomów możecie sprawdzić tutaj: https://kontrabeach.pl/poziomy/.

NNa obozy przyjeżdżają zarówno pojedyncze osoby, pary (i te plażowe i te życiowe) jak i dobrane towarzysko lub sportowo grupy treningowe. Jeżeli jesteście sami i macie wątpliwości czy przyjechać na obóz? Nie martwcie się – dobierzemy Wam współlokatorkę/współlokatora do pokoju oraz grupę treningową dopasowaną poziomem (poziom podajecie podczas zapisu na obóz wybierając z opisów umiejętności). Możecie też wybrać opcję zakwaterowania w pokoju jednoosobowym. Społeczność siatkarek i siatkarzy plażowych to grupa przyjaznych i otwartych ludzi. Na obozie zawiązują się przyjaźnie i kontakty na kolejne wspólne wyjazdy sportowe i nie tylko.

Trenujemy osoby na każdym poziomie zaawansowania i Ci którzy kiedyś przyjechali na swój pierwszy obóz nie potrafiąc nic, dzisiaj trenują już w grupach średnich i zaawansowanych. Każdy musi kiedyś zacząć!

Nasze obozy przeznaczone są dla osób dorosłych. Nieletni mogą wziąć udział w obozie tylko przyjeżdżając z opieką osoby dorosłej. Dotychczas mieliśmy przyjemność trenować osoby w przedziale wiekowym 15 – 60 lat. Chętnie poszerzymy te widełki! Więc jeśli obawiasz się, że nie będziesz pasowała/pasował wiekiem do reszty grupy… to się nie obawiaj 😉

Osoby towarzyszące i dzieci

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2024/06/duze-640x370.jpg

Zdecydowanie zachęcamy to przyjazdu z osobami towarzyszącymi i dziećmi! Ośrodek, w którym będziemy mieszkać położony jest przy samej plaży. Osoby towarzyszące będą miały możliwość bezpłatnego korzystania z boisk do siatkówki plażowej oraz basenu (1h dziennie). Dodatkowo można dokupić wejście na siłownię, korty tenisowe, boisko do piłki nożnej czy koszykówki.

Samo Władysławowo to oczywiście świetna okazja do plażowania, spaceru promenadą i falochronem, czy odwiedzenia Alei Gwiazd. Polecamy również udanie się do pięknej Doliny Chłapowskiej będącej częścią Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Można również wybrać się na wycieczkę rowerową Nadmorskim Szlakiem Hanzeatyckim.

Bliskość zatoki Puckiej sprawia, że jest to też świetne miejsce wypadowe na windsurfing i kitesurfing.

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2022/02/mystery-coach-1-640x640.jpg
Już wkrótce
https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2022/02/mystery-coach-1-640x640.jpg
Już wkrótce
https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2022/02/mystery-coach-1-640x640.jpg
Już wkrótce

Ceny

// promocyjne pakiety wyprzedane

***SUPER PROMO*** 200 zł zniżki!
🚨Promocyjne pakiety dostępne do 20 czerwca lub do wyczerpania🚨
⚠️LICZBA PROMOCYJNYCH PAKIETÓW OGRANICZONA⚠️

Osoby trenujące (pok. 2-os): 1590 zł

Same treningi/gry/wykład (bez zakwaterowania i wyżywienia): 590 zł

Osoba towarzysząca (zakwaterowanie, wyżywienie, basen, wspólna integracja, wstęp na boiska do plażówki) (pok. 2-os): 990 zł

Pokój jednoosobowy: +360 zł (za pobyt - 3 noce)

Dodatkowy trening indywidualny/ dla pary/ dla grupy: wyceniany indywidualnie - prosimy o kontakt

Dzieci:

 • Dziecko do 5 lat z wyżywieniem (w łóżku z rodzicem) - 300 zł
 • Dziecko do 5 lat z dostawką - jak dorosły
 • Dziecko starsze - jak dorosły

Zdecydowana większość pokoi to pokoje 2 osobowe. Jest tylko kilka 3 osobowych. W przypadku zainteresowania pokojem 3-osobowym (tylko dla rodzin) prosimy o jak najszybszą informację.

Do zoba na obozie! ;)

+48 693 396 136

zobacz również
KONTRA
international

zajrzyj również tutaj

Kontra Beach Volley | By using this site you accept cookies settings | sitemap

Close

Władysławowo 2024

Price
1590zł per person
Duration
3 noclegi - 6 treningów
Destination
Władysławowo
Travellers
wszystkie poziomy

Zarezerwuj