HomeCategoryPoprzednie

Włochy – Cervia 2022

7 dni z plażówką i innymi aktywnościami w klimatycznej Cervii. Wrzesień we Włoszech to przyjemna pogoda i brak tłumów. Idealne środowisko na zakończenie sezonu plażówkowego. 2 treningi dziennie w maksymalnie 6-osobowych grupach.

testowy

sdvwvwv Maciek Główny trener i założyciel Kontra Beach Volley. Rywalizujący na co dzień w zawodach najwyższej rangi w Polsce, gdzie wielokrotnie zdobywał medale. Srebrny i brązowy medalista Pucharu Polski. Reprezentant kraju na arenie międzynarodowej. kontrabeach.pl

poWa

Kończymy letni sezon 2021 z przytupem! Kolejne 4 dni intensywnych treningów w naszej sprawdzonej miejscówce! Profi kadra trenerska, 4 oświetlone boiska, pełne wyżywienie, domki nad jeziorem i mnóstwo innych atrkacji.

poMa

Chcesz wejść w sezon 2021 w formie? Przygotowaliśmy dla Ciebie 8 treningów pod okiem cenionych trenerów w świetnie wyposażonym ośrodku na Opolszczyźnie. Domki nad jeziorem, pełne wyżywienie, opieka nad dziećmi, oferta dla osób towarzyszących. Dodatkowo odnowa biologiczna, trening motoryczny i wiele innych atrakcji.

+48 693 396 136

zobacz również
KONTRA 
international

Visit us on Social Networks

Kontra Beach Volley | By using this site you accept cookies settings | sitemap