Trenerzy Kaluza, Mitu, ?

Tak na razie prezentuje się nasza ekipa trenerska na obóz! Kolejnych trenerów będzie poznawać stopniowo. Ale już teraz zapewniamy Was, że jak zawsze będą to bardzo dobrzy i doświadczeni trenerzy!

Maciej Kaluza
Maciej Kałuża

Główny trener Kontra Beach Volley. Maciek to aktywny zawodnik, rywalizujący na co dzień w Polsce i na arenie międzynarodowej. Wielokrotny medalista turniejów Mistrzostw Polski, srebrny i brązowy medalista Pucharu Polski. Reprezentant Polski na turniejach cyklu World Tour.
Na co dzień prowadzący treningi swoje oraz wielu profesjonalnych zawodników z Warszawy i okolic, a także tych odrobinę mniej profesjonalnych 🙂

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2024/02/Julek-kwadrat-640x640.jpg
Julek Mituniewicz

Julian to ceniony i lubiany trener, na co dzień prowadzący treningi na warszawskiej Moncie. Dwukrotnie wyjeżdżał też do USA, gdzie za wielką wodą przez kilka miesięcy prowadził szkolenie amerykańskiej młodzieży. Jako zawodnik, Julek występował wielokrotnie w zawodach Mistrzostw Polski. Na boisku znany jest za świetnej techniki użytkowej, której nauczy też Ciebie!

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2022/02/mystery-coach-1-640x640.jpg
Christian Garcia

Przez wiele lat grał dla reprezentacji Hiszpanii zdobywając medale w rozgrywkach międzynarodowych. Aż trzykrotnie zdobywał tytuł Mistrza Hiszpanii. Obecnie prowadzi własną Akademię Siatkówki Plażowej

+48 693 396 136

zobacz również
KONTRA
international

zajrzyj również tutaj

Kontra Beach Volley | By using this site you accept cookies settings | sitemap