HomeTrenerzy - Kontra Beach Volley

Chcemy żebyście byli najlepsi! Dlatego uczą u nas najlepsi!
Dotychczas, treningi dla Kontry prowadzili następujący trenerzy.
Grzegorz Fijalek Kontra
Grzegorz Fijałek

Zapewne nie trzeba przedstawiać ale zróbmy to: przez 15 lat reprezentował Polskę na najważniejszych imprezach świata. 2-krotny zdobywca brązowego medalu Mistrzostw Europy. W swojej karierze zagrał w ponad ⚡100⚡ turniejach z cyklu World Tour, zdobywając ❗17 medali❗ Do tego 5-krotny Mistrz Polski. W latach 2006-2016 tworzył duet z Mriuszem Prudlem, w latach kolejnych z Michałem Brylem. Na boisku znany ze znakomitej techniki i sprytu.

W dodatku znakomity wędkarz specjalizujący się w metodzie spinningu 🐟

Maciej Kałuża Kontra
Maciej Kałuża

Maciek to aktywny zawodnik, rywalizujący na co dzień na w Polsce i na arenie międzynarodowej. Wielokrotny medalista turniejów Mistrzostw Polski, srebrny i brązowy medalista Pucharu Polski. Reprezentant Polski na turniejach cyklu World Tour.
Na co dzień prowadzący treningi swoje ? oraz wielu profesjonalnych zawodników z Warszawy i okolic, a także tych odrobinę mniej profesjonalnych?.

Martin Olejnak Kontra
Martin Olejnak

Jeden z najbardziej znanych i cenionych trenerów siatkówki plażowej na świecie. Były trener wicemistrzów świata – niemieckiego team’u Thole/Wickler. Obecnie trener reprezentacji Austrii. Posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu zarówno par męskich jak i żeńskich. W przeszłości trener Reprezentacji Polski – między innymi Grzegorza Fijałka, Mariusza Prudla, Piotra Kantora, Bartosza Łosiaka, Jakuba Szałankiewicza i Michała Kądzioly. Wcześniej trener austriackich sióstr Schwaiger. Uczestniczył w igrzyskach olimpijskich w Atenach, Pekinie, Londynie, Rio i Tokio! 

Monika Brzostek Kontra
Monika Brzostek

Monika to jedna z najbardziej utytułowanych Polskich siatkarek plażowych. Przez większą część kariery tworzyła zespół z Kingą Kołosińską. W swojej karierze zdobyła 7 tytułów Mistrzyni Polski, brąz Mistrzostw Europy i złoto Mistrzostw Świata juniorek. W roku 2016 reprezentowała Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Rio.

Michal Korycki Kontra
Michał Korycki

Trener jak i czynny zawodnik – i to jaki! Wielokrotny reprezentant Polski. Zwycięzca turnieju Mistrzostw Polski, zdobywca Pucharu Polski oraz zdobywca 4 miejsca w turnieju finałowym MP. Michał trzy lata z rzędu wybierany był najlepiej zagrywającym na polskich plażach!

Poza byciem utytułowanym zawodnikiem, Michał jest znanym i cenionym trenerem przygotowania motorycznego (Shark Training).

Jan Krol Kontra
Jan Król

Jan Król to jeden z tych zawodników, którzy z powodzeniem łączą karierę halowicza z karierą siatkarza plażowego. W ostatnich sezonach Janek z powodzeniem występował na polskich piaskach zdobywając kilka medali.

W siatkówce halowej najbardziej znany z występów w Vervie Warszawa, z którą w 2021r. brązowy medal Mistrzostw Polski. Janek zdobywał również medale w lidze austriackiej, gdzie w latach 2017 i 2018 wygrał ligę występując w zespol Hipo Tyrol Innsbruck.

Julek Mituniewicz
Julek Mituniewicz

Julian to ceniony i lubiany trener, na co dzień prowadzący treningi na warszawskiej Moncie. Dwukrotnie wyjeżdżał też do USA??, gdzie za wielką wodą przez kilka miesięcy prowadził szkolenie amerykańskiej młodzieży. Jako zawodnik, Julek występował wielokrotnie w zawodach Mistrzostw Polski. Na boisku znany jest za świetnej techniki użytkowej, której nauczy też Ciebie! ?

+48 693 396 136

zobacz również
KONTRA 
international

Visit us on Social Networks

Kontra Beach Volley | By using this site you accept cookies settings | sitemap