Trenerzy

Chcemy żebyście byli najlepsi! Dlatego uczą u nas najlepsi!
Poniżej prezentujemy listę najlepszych trenerów, którzy prowadzili treningi dla Kontry!
Grzegorz Fijalek Kontra
Grzegorz Fijałek

Zapewne nie trzeba przedstawiać ale zróbmy to: przez 15 lat reprezentował Polskę na najważniejszych imprezach świata. 2-krotny zdobywca brązowego medalu Mistrzostw Europy. W swojej karierze zagrał w ponad ⚡100⚡ turniejach z cyklu World Tour, zdobywając ❗17 medali❗ Do tego 5-krotny Mistrz Polski. W latach 2006-2016 tworzył duet z Mriuszem Prudlem, w latach kolejnych z Michałem Brylem. Na boisku znany ze znakomitej techniki i sprytu.

W dodatku znakomity wędkarz specjalizujący się w metodzie spinningu 🐟

Javier Bosma
Javier Bosma

Jeden z najbardziej utytułowanych hiszpańskich siatkarzy plażowych! Jego największym sukcesem jest srebrny medal Igrzysk Olimpijskich zdobyty w Atenach w 2004 r. Grał wówczas w parze z Pablo Herrerą, który rywalizuje na najwyższym poziomie do dzisiaj. Ponadto Javier dwukrotnie zdobywał srebrny medal mistrzostw Europy w latach 1994 i 1999. W Igrzyskach Olimpijskich grał 3-krotnie. Dwukrotnie został również mistrzem Hiszpanii.

Po skończeniu kariery zawodniczej poświecił się trenowaniu innych. Był trenerem młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii. Jest licencjonowanym trenerem FIVB. 

Martin Olejnak Kontra
Martin Olejnak

Jeden z najbardziej znanych i cenionych trenerów siatkówki plażowej na świecie. Były trener wicemistrzów świata – niemieckiego team’u Thole/Wickler. Obecnie trener reprezentacji Austrii. Posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu zarówno par męskich jak i żeńskich. W przeszłości trener Reprezentacji Polski – między innymi Grzegorza Fijałka, Mariusza Prudla, Piotra Kantora, Bartosza Łosiaka, Jakuba Szałankiewicza i Michała Kądzioly. Wcześniej trener austriackich sióstr Schwaiger. Uczestniczył w igrzyskach olimpijskich w Atenach, Pekinie, Londynie, Rio i Tokio! 

https://kontrabeach.pl/wp-content/uploads/2023/11/Raul-Mesa.jpg
Raul Mesa

Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników hiszpańskich. Złoty medalista Mistrzostw Europy z 2005 roku. Reprezentował Hiszpanię 158 razy, zdobywając medale na imprezach rangi europejskiej i światowej. Zdobył 9 miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2008 r. Obecnie prowadzi własną szkółkę trenerską ale wciąż uczestniczy w krajowych rozgrywkach w Hiszpanii. 

Monika Brzostek Kontra
Monika Brzostek

Monika to jedna z najbardziej utytułowanych Polskich siatkarek plażowych. Przez większą część kariery tworzyła zespół z Kingą Kołosińską. W swojej karierze zdobyła 7 tytułów Mistrzyni Polski, brąz Mistrzostw Europy i złoto Mistrzostw Świata juniorek. W roku 2016 reprezentowała Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Rio.

Maciej Kałuża Kontra
Maciej Kałuża

Maciek to aktywny zawodnik, rywalizujący na co dzień na w Polsce i na arenie międzynarodowej. Wielokrotny medalista turniejów Mistrzostw Polski, srebrny i brązowy medalista Pucharu Polski. Reprezentant Polski na turniejach cyklu World Tour.
Na co dzień prowadzący treningi swoje ? oraz wielu profesjonalnych zawodników z Warszawy i okolic, a także tych odrobinę mniej profesjonalnych?.

Julek Mituniewicz
Julek Mituniewicz

Julian to ceniony i lubiany trener, na co dzień prowadzący treningi na warszawskiej Moncie. Dwukrotnie wyjeżdżał też do USA??, gdzie za wielką wodą przez kilka miesięcy prowadził szkolenie amerykańskiej młodzieży. Jako zawodnik, Julek występował wielokrotnie w zawodach Mistrzostw Polski. Na boisku znany jest za świetnej techniki użytkowej, której nauczy też Ciebie! ?

Michal Korycki Kontra
Michał Korycki

Trener jak i czynny zawodnik – i to jaki! Wielokrotny reprezentant Polski. Zwycięzca turnieju Mistrzostw Polski, zdobywca Pucharu Polski oraz zdobywca 4 miejsca w turnieju finałowym MP. Michał trzy lata z rzędu wybierany był najlepiej zagrywającym na polskich plażach!

Poza byciem utytułowanym zawodnikiem, Michał jest znanym i cenionym trenerem przygotowania motorycznego (Shark Training).

+48 693 396 136

zobacz również
KONTRA
international

zajrzyj również tutaj

Kontra Beach Volley | By using this site you accept cookies settings | sitemap